Bağlıcadaki kreşlerden olan ve Montessori eğitimiyle çocuklarınızı ilkokula hazırlayan Anka Montessori Kreş ve Anaokulumuza 2-6 yaş grubu çocuklarımızı bekliyoruz.

Hakkımızda

       Ankara Bağlıca kreşlerinden olan Anka Montessori Kreş ve Anaokulu olarak bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınıza en değerli varlıklarımız gibi bakıyoruz ve bunun bilincindeyiz. Onlara sıcak ve güven dolu bir ortam hazırlayarak, zengin ve uyarıcı çevre imkânları sağlayarak milli eğitimin genel esasları doğrultusunda, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli, manevi ve kültürel değerleri benimseyen ve koruyan, vatanını, milletini ve ailesini seven, insan haklarına karşı saygılı nesiller olmalarına katkıda bulunmak ve Bağlıca Kreş Tavsiyeleri arasında yer almak için çalışıyoruz.

        Aynı zamanda Bağlıca Anaokulları arasında yer alan okulumuz, çocuklarımızı bedensel, duygusal ve mental gelişimlerini sağlayarak ilkokula hazırlamak, anadilini güzel ve doğru konuşmalarını sağlamak, ilgi ve becerilerini ortaya çıkarmak, kendiyle ve toplumla barışık bireyler olmasına katkı sağlamak, öğrenmeye gayretli ve meraklı olmalarına yardımcı olmak, yaratıcı düşünmelerine, özgün fikirler ortaya koymalarına imkân tanımak, iletişim kurmalarına ve duygularını açıkça ifade edebilmelerine destek olmak, sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmak, özbakım becerilerini geliştirmek ve  onları mutlu, huzurlu bir birey olarak görmek istiyoruz.

Bağlıca Anaokulu, Bağlıca Kreş, Bağlıca Anaokulları, Ankara Bağlıca Kreş,  Bağlıca Kreş Tavsiye, Bağlıca Kreş Yorum, Bağlıca Montessori Anaokulu

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu
3-4 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün
Hafta Sonu Eğitim

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Montessori Eğitimi
Psikolojik Danışmanlık
Organik Beslenme
Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Güvenlik Kamerası
Açık Oyun Alanı
Yemekhane
Spor Alanı
Kapalı Oyun Alanı
Bahçe
Uyku Odası
Kapalı Spor Salonu

Kulüpler

Akıl ve Zekâ Oyunları

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış