Yenimahalle Batıkent Özel Anaokulları ve Kreşlerden olan okulumuz Batıkent’te çocuklarımız için anaokulu, yaz okulu, etüt merkezi olarak hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Batıkent Özel Anaokulları ve Kreşlerden İlkUmutlar Anaokulu ve Etüt Merkezi olarak, ağaç yaş iken eğilir sözünü benimseyerek siz değerli velilerimizin çocuklarını erken yaşta eğitiyoruz. 0-6 yaş arası dönem çocuğun en hızlı büyüdüğü, geliştiği ve çevresiyle etkileşimden en çok etkilendiği dönem olarak kabul edilir. Bu nedenle okul öncesi eğitim insanların yaşamında oldukça etkili olan bir süreçtir.

Çocuklarımız 2-6 yaş arasında çevrelerindeki dünyayı nasıl algılayacaklarına ve nasıl etkileşimde bulunacaklarına dair bir düşünsel yapı oluştururlar. Bu yapı; davranış ve kişiliklerine temel oluşturarak, çocukların hayatları boyunca onlara eşlik eder. Ben kimim? Çevremde nasıl bir dünya var? Ben nasıl davranmalıyım? Nasıl hayatta kalacağım? gibi belirli soruların yanıtlarını ararlar. Bu dönem içerisinde, çocuğun kendisini çevreleyen dünyayla ilgili görüşü, yaşadığı tecrübelerle şekillenir. Çocuğunuzun geleceğine önem veriyorsanız, Batıkent Özel Kreşlerden olan İlkumutlar Anaokulu en doğru tercih olacaktır.

Batıkent Özel Anaokulları, Batıkent Özel Kreşler

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Yarım Gün
Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Yaz Okulu
Rehberlik
Etüt Merkezi
Servis
Psikolojik Danışmanlık

Fiziksel İmkânlar

Yemekhane
Kapalı Oyun Alanı
Açık Oyun Alanı
Spor Alanı
Bahçe

Kulüpler

Satranç

Sanatsal

Tiyatro
Drama
Sinema

Paylaş

İletişim Bilgileri

Şehit Hüseyin Bahadır Sk. Başkent Çarşısı (Kent Koop İlkokul Arkası) Yenimahalle Ankara
info@ilkumutlar.com
0312 2524246
0554 8940620
http://www.ilkumutlar.com

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış