Kids Aloud İngilizce Anaokulu, İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları okul öncesi eğitim kurumlarındandır. 2 Dilli Eğitim (Bilingual) verilmektedir.

Hakkımızda

İngiliz Kültür Anaokulu olarak Batıkent'te faaliyet gösteren Kids Aloud İngilizce Anaokulu'nda, dersler ve etkinlikler her gün farklı sınıflarda, farklı bir atmosferde yapılır. Böylece çocuklarımız bütün gün ve bütün hafta aynı sınıfa bağımlı kalmadan serbest bir ortamda okul içerisinde gezerek ve eğlenerek eğitimlerini alırlar. Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanan okul öncesi eğitim kurumları standartları ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın öngördüğü kazanımlar doğrultusunda ve Atatürkçü Düşünce ışığında hazırlanmış sentez bir eğitim programı uygulanmaktadır.

İngiliz Kültür Derneği Dil Okullarından olan okulumuzda uygulanan Çift Dilli Eğitim Modeli; Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlilerinin gözetiminde uygulanmakta olup, 2 farklı dili konuşan baba ve annesi olan çocukların 3-4 yaşlarına geldiklerinde annesi ile annesinin diliyle, babası ile babasının diliyle rahatlıkla  iletişim kurabilme mantığı üzerine hazırlanmıştır. Bizim hedefimiz çocuğunuza ana dilinin yanısıra 2. ya da 3. dili çocuğa aşılıyabilmektir.

İngiliz Kültür Anaokulu

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
Ara Öğünler

Dil Olanakları

Çift Dilli Eğitim
İngilizce

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Psikolojik Danışmanlık

Fiziksel İmkânlar

Kapalı Oyun Alanı
Açık Oyun Alanı
Spor Alanı
Bahçe
Yemekhane

Kulüpler

Fen ve Doğa Atölyesi
Akıl ve Zekâ Oyunları
Satranç
Binicilik Kulübü

Sanatsal

Müzik
Drama
Halk Oyunları

Sportif

Bale

Paylaş

İletişim Bilgileri

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış