Amacımız, okul öncesi eğitimin doğal araçlarıyla çocukların eğitimini ve onların zihinsel, psikolojik ve bedensel gelişimini en üst düzeye çıkarmaktır. Programımızın temelini “etkin öğrenme” oluşturmaktadır. Bu yaklaşımda, çocuklara eylemleri hakkında düşünmeleri için yardımcı olunmaktadır. Programımızın ön koşulu çocukların aktif olarak kendi seçimleri doğrultusunda faaliyet göstermeleridir.

Hakkımızda

 Çocuklarımız güne serbest zaman etkinliği ile başlar. Serbest zaman etkinliği, çocukların güne başlarken eğitime geçişlerinde köprü görevi yapar. Evcilik köşesinde oynayarak, sanat etkinliklerine katılarak ya da müzik dinleyerek vakit geçirirler ve böylece rahatlarlar.
Onların yaşam becerilerinin desteklenmesi için okul psikoloğumuz çocuklarımıza ve velilerimize rehber olmaktadır.Okulumuzda görsel eğitimin önemli bir parçası olan sinema sistemi bulunmaktadır. Sinema salonumuzda öncelikle akademik bilgilerin desteklenmesi için belgeseller izlenmekte,  kontrolden geçirilen çizgi filmler seyredilmektedir.
Fiziksel gelişimi desteklemek amacıyla spor derslerimiz ile serbest ve hareketli oyunlar 120 metrekarelik spor salonumuzda yapılmaktadır. Bu bölümde spor malzemeleri, büyük arabalar, bisikletler, basketbol potası vb. bulunmaktadır.

 

Çankaya Çakıl, Çankaya Taşım, Çankaya Anaokulu, Çankaya Etüt

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
0-2 Yaş Bebek Bakım Evi
4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Yarım Gün
Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Psikolojik Danışmanlık
Yaz Okulu
Doktor Kontrolü

Fiziksel İmkânlar

Kapalı Oyun Alanı
Yemekhane
Müzik Odası
Konferans Salonu
Açık Oyun Alanı
Uyku Odası
Kütüphane

Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Satranç

Sanatsal

El Sanatları
Yöresel Dans
Görsel Sanatlar
Drama
Modern Dans
Tiyatro

Paylaş

İletişim Bilgileri

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış