Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan 27 Aralık Lions Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 27 Aralık Lions Ortaokulu,  Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Okul öğrencilerini; Atatürk ilkelerine bağlı olan, değişim ve gelişime açık, kendine güvenli, bilgi ve bilgiyi kullanabilen, kültürüne sahip çıkan, sosyal ve kültürel alanda başarılı, hoşgörülü, sorumluluğu bilen, araştıran, sorgulayan,   çalışkan ve nitelikli birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 20 derslik bulunmaktadır. 27 Aralık Lions Ortaokuluşu anda 42 öğretmen ve  520 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 8:30-15:05 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  Çok Amaçlı Salon, BT Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 1478 adettir. Okulda  öğrenci servisi mevcuttur.
 27 Aralık Lions Ortaokulu Ankara'nın merkezine 7 km, İlçesi olan Çankaya'nın merkezine 4 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; Keklikpınarı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da  Keklikpınarı dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 
çankaya ortaokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

İlköğretim Grubu
Ortaöğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce

Fiziksel İmkânlar

Çok Amaçlı Salon
Kantin
Bahçe
Kütüphane
Akıllı Tahta

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Malazgirt Mahallesi 1012.Cadde No:1 Çankaya Ankara
(312) 476 59 50
http://27araliklionsortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış