Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Ahmet Barındırır İlkokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Ahmet Barındırır İlkokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini özgüveni ve o-sorumluluk bilincini alan, yeniliklerer açık, milli ve manevi değerlerini koruyabilen, insanların mutluluğunu hedeflemiş ulusal bağımsızlık bilincinde olan, başarılı mutlu bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 24 derslik bulunmaktadır. Ahmet Barındırır İlkokulu  şu anda 41 öğretmen ve 824 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde  Fen Laboratuarı, 3 adet Atölye-İşlik, 18+1 BT(Bilgisayar) Sınıfı,  Spor Salonu, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon, Misafirhane ve Kütüphane bulunmaktadır.Okulda tam gün eğitim verilmektedir.

 Ahmet Barındırır İlkokulu Ankara'nın merkezine 7 km , Keçiören ilçesi merkezine ise 7 km uzaklıktadır.

çankaya ilkokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Çiğdem Mah. 1564. Cad. No:2 Çankaya Ankara
(312) 284 57 71
http://ahmetbarindiririlkokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış