Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini, Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı, kültürel ve ulusal değerlerine sahip çıkan, Türk Milli Eğitiminin temel  ilkeleri, amaçları doğrultusunda çalışan, sorgulayan, girişimci, araştıran bunun yanında   yeniliğe, değişime açık; bilgiyi ulusun kalkınması amacıyla kullanabilen, bilgi üreten, dürüst, empati kurabilen kararlı, bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu  şu anda 27 öğretmen ve 212 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde  Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Resim Sınıfı,  Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır. Okulda tam gün eğitim verilmektedir.

Ahmet Vefik Paşa Ortaokulu Ankara'nın merkezine 3 km uzaklıktadır.

çankaya ortaokulları, Çankaya Ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Güvenlik Caddesi Esenlik Sokak No2 Çankaya Ankara
(312) 426 18 01
http://ahmetvefikpasaoo.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış