Çankaya Kreş olarak 2-6 yaş grubundaki çocuklarımıza sevgiyle kucaklayarak, onların yaparak, yaşayarak ve eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz.

Hakkımızda

Çankaya Gündüz Bakımevi olarak 10 yılı aşkın deneyimimizle çocuklarımızın her alanda gelişimlerini destekleyen eğitim ortamı yaratarak, sevgi ve şefkatle, yaparak, oynayarak, eğlenerek öğrenmelerini sağlıyoruz. Merkezine çocuğu alarak, oyunla öğrenme üzerine kurulu bir eğitim anlayışımız vardır. Bize emanet edilen çocuklarımıza, Atatürkçü eğitim, yenilikçi, çağdaş, özgün ve çocukluklarını yaşayacakları eğlenceli bir ortam sunuyoruz.

Okul öncesi eğitim için ülkemizde ciddi yatırımlar yapılmaktadır. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı çocukların okul öncesi eğitim alması için bina, öğretmen gibi olanakları sağlamak amacıyla var gücüyle çalışmaktadır. Tüm dünyada yapılan araştırmalar kreş anaokulu gibi okul öncesi eğitim veren kurumların çocuğun gelişimine olumlu katkılarda bulunduğunu ispatlamıştır. Ancak bunun tek istisnası erken yaşta çocuğu kreşe yollamaktır. Bu noktada da aslında Newyork gibi örneklerde 2 yaşında çocukların kreşe gittiğini biliyoruz. Ama genel kanı 2 yaşında çocukların annesinin yanında olması gerektiğidir. Akademi Kreş Gündüz Bakımevi çocuğunuzun en iy şekilde yetişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaktadır. Daha çocuğunuz ana dilini konuşamazken Çankaya Kreş olarak biz çocuğunuza en küçük yaştan yabancı dil eğitimi veriyoruz.

Çankaya Kreş, Çankaya Gündüz Bakımevi

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu
3-4 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Yarım Gün
Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Yaz Okulu
Rehberlik
Servis
Psikolojik Danışmanlık

Fiziksel İmkânlar

Bahçe
Kapalı Oyun Alanı
Açık Oyun Alanı

Kulüpler

Sanat Atölyesi

Sportif

Yüzme

Paylaş

İletişim Bilgileri

M.Kemal Mah. Barış Sitesi 2104 Sk. No:13 Çankaya Ankara
iletisim@akademikres.com.tr
0312 2875077
https://www.akademikres.com.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış