Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan okulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 Çankaya Ayten Tekışık Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini sürekli gelişen ve değişen beklentilere ayak uydurabilen, çevresindekilere destek olabilen ve saygı duyabilen, gelecek ve geçmiş arasındaki dengeyi kurabilen, bilişim teknolojisini kullanabilen, milli ve manevi değerlerine sahip çıkabilen, çağdaş düşünen, tam donanımlı iyi insan olarak yetiştirmeyi hedefler.


Okul içerisinde 22 derslik bulunmaktadır. Ayten Tekışık Ortaokulu  şu anda 43 öğretmen ve  482 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde 2 adet Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı,  Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır. Okul 09.00 - 15:10 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir.
Ankara'nın merkezine 5 km uzaklıktadır.

 

 

Çankaya Liseleri, çankaya liseleri

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Oğuzlar Mah., Barış Manço Caddesi No:40 Çankaya Ankara
(312) 285 05 66
http://aytek.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış