Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Bahçelievler Deneme Anadolu Lisesi hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Bahçelievler Deneme Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Bahçelievler Deneme Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılında 2022 LGS başvuru kılavuzuna göre herhangi  bir değişiklik olmazsa sınavsız  öğrenci alacaktır.
Okul içerisinde 31 derslik bulunmaktadır. Bahçelievler Deneme Anadolu Lisesi şu anda 66 öğretmen ve 905 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde  Biyoloji Laboratuvarı,  Kimya Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı, BT(Bilgisayar) Sınıfı, 3 adet Müzik Sınıfı, 3 adet Resim Sınıfı, Spor Salonu, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır.  Okul 08:00-15:05 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir.
Ankara'nın merkezine 5 km, Çankaya  ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; Ankarayla Beşevler durağında inildikten sonra 1 Km yürüme  mesafesinde bulunmaktadır.

 

 

Çankaya Liseleri, çankaya liseleri

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Bahçelievler Taşkent Caddesi 76. Sokak No 3 Çankaya Ankara
(312) 213 53 90
http://denemeanadolu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış