Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Beytepe Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Beytepe Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; Atatürk İlke ve İnkılâpları izinde olan, kendini geliştirmeyi bilen, bireysel farklılıklara dikkat edebilen, Türk Milli Eğitim sistemine ait genel amaç ve ilkelerinin ışığındaolan, uygun öğrenme ortamında etik değerlerine sahip çıkan, sorgulayabilen, milli ve insani değerlerinin farkında olan bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 26 derslik bulunmaktadır. Beytepe Ortaokulu şu anda 53 öğretmen ve  926 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09:15 16:45 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  2 adet Fen Laboratuarı,  Toplantı Salonu,  BT Sınıfı, Müzik Sınıfı, 3 adet Atölye-İşlik, Yemekhane, Revir, Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.
Ankara'nın merkezine 13 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; Kızılay´dan Çayyolu Metrosuna binip Beytepe durağında inilerek oradan ring otobüslerine binerek gidebilirsiniz.

 

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Öğle Yemeği

Dil Olanakları

İngilizce

Fiziksel İmkânlar

Kütüphane
Bilgisayar Laboratuarı
Yemekhane
Revir
Bahçe

Paylaş

İletişim Bilgileri

ÜNİVERSİTELER MAH. 1596 CAD. BEYTEPE İLKÖĞRETİM OKULU BLOK NO: 83 ÇANKAYA / ANKARA Çankaya Ankara
(312) 287 96 00
http://beytepeortaokuluankara.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış