Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini; Sanat ve bilimin gücüyle kanatlanarak mesleğinde de yükselmeyi hedefleyen, sosyal ve evrensel değerleri bağdaştıran, mutlu olmayı ve mutlu etmeyi yaşam felsefesi olarak sayan bireyler oalrak yetiştirmeyi hedefler.

Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılında 2022 LGS başvuru kılavuzuna göre herhangi bir değişiklik olmaz ise sınavsız öğrenci alacaktır. Okula sınavsız olarak yerleşen öğrencilerin en küçük okul başarı puanı ise "59.0540"' tir .

Okul içerisinde 17 derslik bulunmaktadır. Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şu anda 43 öğretmen ve 193 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08:30 - 17:15 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Toplantı Salonu ,4 adet BT Sınıfı,  Yemekhane Kütüphane bulunmaktadır. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 1352 adettir. Okulda  öğrenci servisi mevcuttur.
Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara'nın merkezine 3 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 112-114 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Hoşdere dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

çankaya liseleri

Olanaklar

Etiketler

Paylaş

İletişim Bilgileri

Reşit Galip Cd. İlkadım Sk. No:7 Çankaya Ankara
(312) 437 69 99
http://gopmtal.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış