Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Gülten Kösemen İlkokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Gülten Kösemen İlkokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Okul öğrencilerini;  hayatın tüm dönemlerinde sorabilen,sorgulayabilen,iyi iletişim kurabilen,fikir üretebilen, kendine güvenebilen mutlu ve huzurlu bireyler oalrak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 19 derslik bulunmaktadır. Çankaya Gülten Kösemen İlkokulu şu anda 23 öğretmen ve  302 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09.00-14.40 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  Çok Amaçlı Salon, Toplantı Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 1385 adettir.
Çankaya Gülten Kösemen İlkokulu Ankara'nın merkezine 4 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 160-318-317 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Seyranbağları dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

çankaya ilkokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Murat Mahallesi Serhat Caddesi No:31 Çankaya Ankara
(312) 437 05 67
http://gultenkosemenilkokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış