Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Hilmi-Hatice Aksoy Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 Hilmi-Hatice Aksoy Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini; değerlerine sahip çıkabilen, yeteneklerinin farkında olabilen ve yaşamsal becerilerini sürekli geliştiren bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 10 derslik bulunmaktadır.  Hilmi-Hatice Aksoy Ortaokulu şu anda 25 öğretmen ve  211 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08:50 - 14:30 saatleri arasında tam gün eğitim vermektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir. Okul içerisinde   Fen Laboratuarı, Atölye-İşlik, Müzik Sınıfı, Yemekhane, Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır.  Okuldaki kütüphanedeki kitap sayısı 661 adettir. Okulun öğrenci servisi bulunmaktadır.
 Hilmi-Hatice Aksoy Ortaokulu Ankara'nın merkezine 25 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 163 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Korukent dolmuşuna binerek de  gidebilirsiniz.

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Öğle Yemeği

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Servis

Fiziksel İmkânlar

Atölye-İşlik
Kütüphane
Akıllı Tahta
Yemekhane
Çok Amaçlı Salon
Kantin
Bahçe

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Konutkent Mah. 2965. Caddesi Konutkent 1 Çayyolu Çankaya/ANKARA, 06810 Çankaya Ankara
(312) 240 50 25
http://hilmihaticeaksoyortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış