Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan İncesu Şehit Sultan Selim Karakoç İmam Hatip Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 İncesu Şehit Sultan Selim Karakoç İmam Hatip Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini; ahlaklı olmayı hayatının hedefi haline getirmiş olan, sevgi ve saygı ortamında her türlü bilimsel düşünceye açık olabilen, ülkesini ve milletini seven bireyler olarka yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 9 derslik bulunmaktadır. İncesu Şehit Sultan Selim Karakoç İmam Hatip Ortaokulu şu anda 10 öğretmen ve  57 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08.50 15.30 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Arapça dersleri verilmektedir. Okul içerisinde BT Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır. Okulda  öğrenci servisi yoktur.
Ankara'nın merkezine 1 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 381 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Topraklık dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

 

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

Ortaöğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Fiziksel İmkânlar

Kantin
Akıllı Tahta
Kütüphane
Bilgisayar Laboratuarı

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

İncesu Mahallesi Mektep Sokak No:60 Pk.06600 Çankaya Ankara
(312) 431 76 31
http://incesusehitsultanselimkarakoc.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış