Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan İzciler Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 İzciler Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; Ülkesini, okulunu ve yaşadığı dünyayı seven, Atatürk İlke ve devrimlerine bağlı olan, toplumsal yaşama kulraalarınıa uyup bireysel özelliklerini ön plana çıkaran, teknolojiyi takip eden, yenilikçi, araştırabilen, sosyal, soran aynı zamanda orgulayan kültürlü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 8 derslik bulunmaktadır. İzciler Ortaokulu şu anda 18 öğretmen ve  176 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09.00 - 15.15 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  BT Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır.
 İzciler Ortaokulu Ankara'nın merkezine 7 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; Keklikpınarı'na giden otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Keklikpınarı dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Keklik Pınarı, 913. Sk. No: 20, 06450 Çankaya Ankara
(312) 476 23 33
http://izcilerortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış