Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; gelecekte kendisi, ailesi ve ülkesiyle barışık loabilen, çağdaşlığı hedef edinmiş olabilen, sosyal, demokratik haklara saygılı, Atatürk İlke ve inkilapları özümseyip yaşama geçiren bireyler yetiştirmeyi hedefler.
Okul içerisinde 16 derslik bulunmaktadır. Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu şu anda 23 öğretmen ve  415 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09:00 - 14:40 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  Çok Amaçlı Salon, BT Sınıfı, Resim Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır.
Milli Eğitim Vakfı İlköğretim Okulu Ankara'nın merkezine 8 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 413 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Oyak Sitesi dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 
çankaya ilkokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

Ortaöğretim Grubu
İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Servis

Fiziksel İmkânlar

Kütüphane
Akıllı Tahta
Çok Amaçlı Salon
Kantin

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Birlik Mahallesi 493 Cadde No 7 Çankaya Ankara
(312) 495 37 91
http://cankayamevilkokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış