Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Muazzez Karaçay İlkokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Muazzez Karaçay İlkokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.Okul öğrencilerini; Atatürkçü, paylaşımcı, çağdaş, yaratıcı, sevgi ve saygı dolu kaliteli bireyler yetiştirmeyi hedefler.
Okul içerisinde 35 derslik bulunmaktadır. Muazzez Karaçay İlkokulu şu anda 41 öğretmen ve  862 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul09.00 - 14.55 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Konferans Salonu, 2 adet BT Sınıfı,  Yemekhane, Revir, 3 adet Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.

Okula ulaşım ise;311 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Kızılay-Oyak Sitesi, Kızılay- Yıldız ve Ulus-Oyak Sitesi dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

çankaya ilkokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Öğle Yemeği

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Servis

Fiziksel İmkânlar

Kütüphane
Revir
Bilgisayar Laboratuarı
Yemekhane
Çok Amaçlı Salon
Laboratuar
Kantin
Akıllı Tahta

Sportif

Futbol
Voleybol
Basketbol
Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

irlik, Kahire Cd. No:11, 06610 Çankaya Ankara
(312) 441 05 02
http://muazzezkaracay.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış