Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; Çağdaş olan, bilimsel düşünebilen, sorgulayabilen, üretebilen, evrensel değerleri benimseyebilen, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı olabilen, ulusal ve uluslar arası alanda kendini geliştirebilen, özgüveni yüksek bireyler olarak yetiştirmeyi  hedefler.

Çankaya Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi 2022-2023 eğitim öğretim yılında 2022 LGS başvuru kılavuzuna göre herhangi bir değişiklik olmaz ise sınavsız öğrenci alacaktır. okula sınavsız olarak yerleşen öğrencilerin en küçük okul başarı puanı ise "69.4714"' tir .

Okul içerisinde 24 derslik bulunmaktadır. Öğretmen Necla Kızılbağ Anadolu Lisesi şu anda 52 öğretmen ve  707 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08:15-15:20 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Almanca dersleri verilmektedir. Okul içerisinde Konferans Salonu, Kimya Laboratuvar, BT Sınıfı, Biyoloji Laboratuvarı, Müzik Sınıfı, Fizik Laboratuvarı, Resim Sınıfı,Oyun Odası, Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.
Okula ulaşım ise; 160-317 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Seyran dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 
çankaya liseleri

Olanaklar

Yaş Grubu

Lise Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce
Almanca

Fiziksel İmkânlar

Kütüphane
Kantin
Akıllı Tahta
Yemekhane
Laboratuar
Konferans Salonu
Bahçe

Sportif

Beden Eğitimi

Etiketler

Paylaş

İletişim Bilgileri

Göktürk, Seyran Cd. No:80, 06670 Çankaya Ankara
(312) 446 39 28
http://onkal.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış