Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya Özel Ankara Maya Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, erken kayıt indirimleri, okul yorumları, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Özel Ankara Maya Ortaokulu; Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir Özel Ortaokuludur.

Özel Ankara Maya Ortaokulu; Maya Okulları müfredatı, bir çocuğun gelişiminin tüm yönlerini dikkate alır duygusal, sosyal, fiziksel ve bilişsel. Gelişimsel olarak uygun bir müfredat ile çocuklarımızın gelecek yıllarda karşılaşacakları içerikleri tam anlamıyla öğrenmelerinin ve ihtiyaç duyacakları becerileri kazanmalarının mümkün olduğuna inanıyoruz.
Bu doğrultuda TMAYA adını verdiğimiz öncü uygulamalarımızla bütünleşik tematik disiplinler arası programımızı kullanıyoruz. Maya okullarının misyonunun, çocuklarımıza öğrenme sevgisini nasıl aşılayacağımız, özgüvenlerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve içinde büyüdükleri topluma katkıda bulunma isteklerini ifade etmek olarak görüyoruz. 
Tüm öğrenme süreçlerinde kendilerini ifade etmelerini teşvik ederek, çocuklarımızın doğal öğrenme isteklerine değer veririz.
Öğrenen okul olmanın gereği olarak, çocuklarımız gibi öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz de alanlarıyla ilgili çalıştay, seminer ve konferanslara katılarak, çocukların maksimum düzeyde yararlanabilmeleri için müfredatımızın güncellenmesinde rol oynamaktadır. ve bu yaş gereksinimlerini karşılar.

çankaya ortaokulları, Çankaya Ortaokulları

Olanaklar

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Öğle Yemeği

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Organik Beslenme
Servis
Güvenlik
Etüt Merkezi
Rehberlik
Yaz Okulu

Fiziksel İmkânlar

Konferans Salonu
Güvenlik Kamerası
Akıllı Tahta
Kütüphane
Futbol Sahası
Kapalı Spor Salonu
Yemekhane
Kantin
Açık Oyun Alanı
Bilgisayar Laboratuarı
Yüzme Havuzu
Müzik Odası
Laboratuar
Bahçe
Spor Alanı
Sanat Atölyesi

Kulüpler

Spor Kulübü
Satranç
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü

Sanatsal

Piyano
Müzik
El Sanatları
Origami
Keman
Dekoratif Sanatlar
Gitar
Yöresel Dans
Tiyatro
Görsel Sanatlar

Sportif

Yüzme
Futbol
Voleybol
Jimnastik
Atletizm
Basketbol
Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Oran Mah. Hayri çeçen Cad. No: 4 Çankaya Ankara
(312) 491 14 90
http://www.maya.k12

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış