Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 Çankaya Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini;  açık fikirli olan, etik kurallar çerçevesinde topluma örnek  olup  insanlığa yararlı olan, sürekli gelişim ve değişimi önceleyen, liderlik vasıflarına sahip olup gerektiğinde risk almayı bilen bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

2022-2023 eğitim öğretim yılında 2022 LGS başvuru kılavuzuna göre herhangi bir değişiklik olmaz ise Merkezi Sınav Puanı ile öğrenci alacaktır. Okula girebilmek için istenen taban puanı ise; 262.2564

Okul içerisinde 24 derslik bulunmaktadır.Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi şu anda 33 öğretmen ve 356 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08:30-15:30 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  Çok Amaçlı Salon, Konferans Salonu, Kimya Laboratuvar, Biyoloji Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı, Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.

.Özel Harekat Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Ankara'nın merkezine 4 km uzaklıktadır.

çankaya liseleri

Olanaklar

Etiketler

Paylaş

İletişim Bilgileri

Kızılırmak Mahallesi 1437. cadde, Mevlana Blv. üzeri D:no:15, Çankaya Ankara
(312) 287 00 86
http://ozelharekatsehitleriaihl.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış