Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Rauf Orbay Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

 Rauf Orbay Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.Okul öğrencilerini;  kendine güvenebilen, yaratıcı fikirler üretebilen, araştırmacı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 13 derslik bulunmaktadır. Rauf Orbay Ortaokulu şu anda 49 öğretmen ve 594 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 7:50-13:10 13:20-18:40 saatleri arasında ikili eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Çok Amaçlı Salon, Fen Laboratuvarı ve Kütüphane bulunmaktadır. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 350 adettir. 

Rauf Orbay Ortaokulu Ankara'nın merkezine 11 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 185-189 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Or-An sitesi dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

AŞAĞI DİKMEN MAH. 582 CAD. NO: 19 ÇANKAYA / ANKARA Çankaya Ankara
(312) 490 00 07
http://rauforbayortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış