Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunanÇankaya Rehberlik Ve Araştırma Merkezi hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Rehberlik Ve Araştırma Merkezi, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul; insana ve hayata değer verebilen, pozitif bilimin ışığında, gücünü kendinde olan güvenden alabilen, araştırabilen, sorgulayabilen ve üretebilen kadrosuyla; yaptığı çalışmalar ile geliştirdiği projeleriyle eğitim alanında toplum yararına hizmet sunmayı görev edinmiştir.

Okul içerisinde 42 derslik bulunmaktadır.Çankaya Rehberlik Ve Araştırma Merkezi şu anda 35 öğretmen ve  867 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08.00-15.05 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Okul içerisinde  2 adet Yemekhane, Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 200 adettir. Okulda  öğrenci servisi mevcuttur.
Çankaya Rehberlik Ve Araştırma Merkezi Ankara'nın merkezine 6 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 173-185 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Oran ve Yıldız dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 
çankaya anaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Çankaya, Yıldızevler Mahallesi, Hollanda Caddesi 717. Sok No:o19 B Blok Yıldız Çankaya, 00000 Ankara Çankaya Ankara
(312) 466 67 76
http://cankayaram.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış