Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Strateji ve Bütçe Başkanlığı Anaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Strateji ve Bütçe Başkanlığı Anaokulu,  Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Okul öğrencilerini; değişik görüş ve düşüncelere saygılı,  toplumsal ve milli manevi değerlere bağlı olan, kendine güvenen, işbirliği ve takım çalışmasına istekli, duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu, iç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş, sosyal ilişkileri güçlü,türkçeyi doğru ve düzgün kullanabilen, yeteneklerini ve yaratıcılığını kullanabilen,  Öz bakım becerilerini kazanmış, kendi hakkını ve başkalarının hakkını koruyabilen,çevreye ve doğaya duyarlı bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 6 derslik bulunmaktadır.Strateji ve Bütçe Başkanlığı Anaokulu şu anda 7 öğretmen ve  76 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 08:00 12:45 13:00 17:45 saatleri arasında İkili  eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul kütüphanesindeki kitap sayısı toplam 200 adettir.
Strateji ve Bütçe Başkanlığı Anaokulu Ankara'nın merkezine 2 km uzaklıktadır.

çankaya anaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Yücetepe Mahallesi Necatibey Caddesi No 110/A Çankaya Ankara
(312) 294 50 80
http://sbbanaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış