Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Tevfik İleri Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Tevfik İleri Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; gelecekteki bireysel ve toplumsal olan tüm sorunların çözümlerini oluşturmaları için onları; pratik, yetkin, bilimsel, akılcı, duyarlı  ve adil düşünenbireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 39 derslik bulunmaktadır. Tevfik İleri Ortaokulu şu anda 64 öğretmen ve  1075 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 9:15/15:50 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  Fen Laboratuarı, Konferans Salonu, BT Sınıfı, Resim Sınıfı  ve Kütüphane bulunmaktadır.
Tevfik İleri Ortaokulu Ankara'nın merkezine 1 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; Kurtuluş otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Kurtuluş dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Öncebeci Mah., Ziya Gökalp Cad. No:90, 06430 Çankaya Ankara
(312) 431 53 73
http://tevfikileriortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış