Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Tsk Mehmetcik Vakfı Hafize İhsan Payaza İlkokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Tsk Mehmetcik Vakfı Hafize İhsan Payaza İlkokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; toplumsal değerlere ve çevreye duyarlı olabilen, etik ve ahlaki değerleri benimsemiş olan, bilimsel düşünce alt yapısına sahip olan, anayasal görevlerinin bilincinde olan, bir üst öğretime hazır olabilecek, sorumluluk bilinci olabilen bireyler yetiştirmeyi hedefler.
Okul içerisinde 21 derslik bulunmaktadır. Tsk Mehmetcik Vakfı Hafize İhsan Payaza İlkokulu şu anda 16 öğretmen ve  226 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09:15 - 14:55 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde  2 adet Fen Laboratuarı, Çok Amaçlı Salon, Kimya Laboratuvar, BT Sınıfı,  Resim Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır.
Tsk Mehmetcik Vakfı Hafize İhsan Payaza İlkokulu Ankara'nın merkezine 20 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 584 ve 191 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz.

 

çankaya ilkokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce

Fiziksel İmkânlar

Kütüphane
Kantin
Bahçe
Çok Amaçlı Salon
Laboratuar
Akıllı Tahta

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Ahlatlıbel mah. Saltuk Buğra Cad. No:6 Çankaya Ankara
(312) 227 01 79
http://tskmehmetcikvakfihipilkokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış