Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Türkiye Noterler Birliği İlkokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, erken kayıt indirimleri, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Çankaya Türkiye Noterler Birliği İlkokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; bireysel farklılıklarına ve de bireysel ihtiyaçlarına saygılı,duygusal yaratıcılıklarını, fiziksel ve zihinsel gelişimlerini destekleyebilen bir anlayışla, kendine ve içinde bulunduğu çevreye saygılı üretebilen, bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 30 derslik bulunmaktadır.Türkiye Noterler Birliği İlkokulu şu anda 30 öğretmen ve  467 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09:10-16:00 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Fen Laboratuarı, Çok Amaçlı Salon, Konferans Salonu, Resim Sınıfı, Spor Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.
Ankara'nın merkezine 16 km uzaklıktadır.

çankaya ilkokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Öğle Yemeği

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Güvenlik
Servis

Fiziksel İmkânlar

Fen Laboratuvarı
Kütüphane
Akıllı Tahta
Yemekhane
Çok Amaçlı Salon
Kantin
Bahçe

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Mutlukent mah. 1938 sok. No:9 06810 Çankaya Ankara
(312) 235 67 67
http://tnoterlerbirligi.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış