Elvankent Anaokulu olan Asfa Anaokulu, NLP Eğitimi Ankara da veren okul öncesi eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Hakkımızda

       Elvankent Kreş ve Anaokulları arasında yer alan Asfa Anaokulu olarak amacımız; çocuklarımızı Kur’an’ı Kerimi kendine rehber edinmiş, Peygamberimizin sünnetine bağlı, İslam yolunda, sağduyulu, özgür düşünceli, insanlığa hizmet edecek, hayırlı ve güzel ahlaklı fertler yetiştirmektir. Çocuklarımızın yaşayarak, yaparak, eğlenerek, gözlemleyerek ve grup çalışmalarıyla uzman eğitmenler eşliğinde yetişmelerine olanak sağlanmaktadır.

       Aynı zamanda Hafız yetiştirme kursları Ankara olarak da hizmet veren okulumuz, her işini en güzel şekilde yapmaya odaklanarak çocuklarımıza dört dörtlük bir eğitim hizmeti sunarak Elvankent en iyi anaokulu olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Etimesgut Dini Kreşler, dini eğitim veren kreşler ankara etimesgut, Elvankent Kreş, Elvankent Anaokulu, Elvankent Anaokulları, Elvankent Kreş Tavsiye, hafız yetiştirme kursları Ankara, etimesgut hafızlık kursu

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Servis
Psikolojik Danışmanlık
Dini Eğitim
Rehberlik
Yaz Okulu

Fiziksel İmkânlar

Akıllı Tahta
Yemekhane
Konferans Salonu
Müzik Odası
Güvenlik Kamerası
Açık Oyun Alanı
Spor Alanı
Kapalı Spor Salonu

Kulüpler

Değerler Eğitimi
Gezi Kulübü
Akıl ve Zekâ Oyunları

Sanatsal

Sinema

Paylaş

İletişim Bilgileri

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış