Elvankent Anaokulu da olan okulumuz, Etimesgut Elvankent’te kreş ve anaokulu arayışlarınıza son vererek kaliteli bir eğitimi sizlerle buluşturuyor.

Hakkımızda

       Elvankent Kreş ve Anaokulları arasında yer alan okulumuzda okul öncesi eğitimi ciddiyetle ele alıyoruz. Sıcak ve samimi bir ortamda yüksek kaliteli eğitim hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımızın ihtiyaçlarına cevap veren bir okul olarak ailelerimizin beklentilerine yanıt verebilmek için tüm gücümüzle çabalıyoruz. Öğrencilerimizin rahat ve güven duyabilecekleri bir eğitim hizmeti almaları için onlara hayal güçlerini geliştirecekleri, yenilikçi ve eğlenceli bir şekilde yaklaşıyoruz.

       Çocuklarımızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerini hareketlendirmek için yaratıcı oyunlarla ve çeşitli aktivitelerle dolu bir program uyguluyoruz. Her çocuğun zihinsel, fiziksel, duygusal ve sosyal olarak tüm alanlarda gelişimlerini sağlayacak ortamlar hazırlıyoruz. Okulumuzda uygulanan müfredatımız aktif katılımı teşvik etmektedir ve alanında uzman öğretmenlerimizle, çocuklarımızı önce ilkokula sonrasında ömğr boyu süren öğrenime hazırlamaktayız. Elvankent Kreş Tavsiyeleri arasında yer almak ve tercih edilen bir okul öncesi kurum olmak için sizlerin hizmetinizdeyiz.

Elvankent Anaokulu, Elvankent Kreş, Elvankent Gündüz Bakımevi, Elvankent Kreş Tavsiye, Elvankent Kreş ve Anaokulları, Elvankent Kreş Listesi

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
3-4 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Yarım Gün
Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Yaz Okulu

Fiziksel İmkânlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Açık Oyun Alanı
Spor Alanı
Bahçe

Kulüpler

Akıl ve Zekâ Oyunları
Değerler Eğitimi

Sanatsal

Drama

Paylaş

İletişim Bilgileri

Emlak Konutları K-1 adası 800. Cad. No: 8/23-24 Etimesgut Ankara
seven.anaokulu@hotmail.com
0312 2604934
0505 3830906

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış