Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Erdoğan Şahinoğlu Ortaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Erdoğan Şahinoğlu Ortaokulu, Ankara ilinin Çankaya İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.
Okul öğrencilerini; bilgili, becerili ve kendine güvenebilen, demokratik, katılımcı, çağdaş bireyler yetiştirmeyi hedefler.
Okul içerisinde 24 derslik bulunmaktadır. Erdoğan Şahinoğlu Ortaokulu şu anda 27 öğretmen ve  187 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul 09.00-15.10 saatleri arasında tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersi verilmektedir. Okul içerisinde Fen Laboratuarı, Konferans Salonu, Toplantı Salonu, BT Sınıfı, Müzik Sınıfı,  Resim Sınıfı, 2 adet Atölye-İşlik, ve Kütüphane bulunmaktadır.
Erdoğan Şahinoğlu Ortaokulu Ankara'nın merkezine 7 km, İlçesi olan Çankaya'nın merkezine 5 km uzaklıktadır.
Okula ulaşım ise; 173 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Oran ve Yıldız dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

çankaya ortaokulları

Olanaklar

Yaş Grubu

Ortaöğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Dil Olanakları

İngilizce

Fiziksel İmkânlar

Kantin
Bahçe
Kütüphane
Akıllı Tahta

Sportif

Beden Eğitimi

Paylaş

İletişim Bilgileri

Hilal Mah, Hollanda Cd., 06550 No: 38 Çankaya Ankara
(312) 438 98 83
http://erdogansahinogluortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış