Eryaman Anaokulu ve Kreşlerden olan ve 0-6 Yaş Kreş olarak hizmet veren okulumuz, deneyimli öğretmenlerimizle tam gün hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Eryaman Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak 0-6 yaş ve 0-2 yaş çocuklarımıza hizmet veren Ataç Kreş Anaokulu ve Bebek Bakımevi, çocuk merkezli eğitim programıyla öğrencilerimizin her alanda gelişimi desteklenir ve birebir ilgi ve aile işbirliğiyle geliştirilirilmektedir. Eryaman Anaokulu ve Kreşler arasında yer alan, aynı zamanda Eryaman Montessori Kreş olan okulumuz 0-2 yaş grubu çocuklarımızın Montessori Eğitimi ile göz-el koordinasyonu, motor becerileri, dil gelişimi, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimi desteklenmektedir.

Eryaman Kreş Tavsiyeleri arasında bulunan anaokulumuzda çocuklarımızın gelişim ve yaş düzeylerine uygun program uygulanmaktadır. Yaş gruplarının programları ayrıdır. Programlarımızın ve bütün etkinliklerimizin temelinde aktif öğrenme metodu vardır. Uyguladığımız eğitim-öğretim programlarıyla ve metotlarıyla çocuklarımızın; kendini doğru ifade edebilen, araştıran, girişimci, meraklı, problemlere çözüm üretebilen, kendi başına karar verebilen, kendine ve başkalarına karşı saygılı, potansiyelini en üst seviyede kullanan bireyler yetiştirmeyi amaç edinmekteyiz.

Eryaman Bebek Bakımevi, Eryaman Gündüz Bakımevi, Eryaman Kreş ve Gündüz Bakımevi, Eryaman 0-6 Yaş Kreş, Eryaman Kreş Tavsiye, Eryaman Anaokulları, Eryaman Anaokulu ve Kreşler

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
0-2 Yaş Bebek Bakım Evi
4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce
Rusça

Hizmetler

Rehberlik
Servis

Fiziksel İmkânlar

Uyku Odası
Açık Oyun Alanı
Kapalı Oyun Alanı

Kulüpler

Değerler Eğitimi
Akıl ve Zekâ Oyunları

Sanatsal

Drama

Sportif

Jimnastik

Paylaş

İletişim Bilgileri

Elif Elvan Sitesi 6. Blok Nu:1-2 Etimesgut Ankara
bilgi@atackres.com
0312 283 24 58
0554 569 98 38
http://www.atackres.com/

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış