Eryaman Şeyh Şamil Mahallesi Anaokulları arasındaki seçkin okullardan olan okulumuz, ahlaklı ve başarısı ile fark yaratan bireyler yetiştirmektedir.

Hakkımızda

       MEB Eryaman Şeyh Şamil Anaokulu olan Şehit Seçkin Çil Anaokulu, farklılıklara saygılı, toplumsal duyarlılığı üst seviyede, kendi yeteneklerinin farkında, evrensel değerlere bağlı, ekolojik bilinç sahibi, kültürümüze, milli ve manevi değerlerine gönülden bağlı, becerileri, öz güveni, ahlakı ve muvaffakiyeti ile fark yaran fertler yetiştiren bir okul öncesi kurum olma amacındayız.

       Gelişmeye açık, yenilikçi, sevgi ve fedakârlığıyla çocuklarımıza yaşamsal beceriler kazandıran eğitmenlerimizle, aileleri de eğitimin parçası yaparak, çevreye saygılı ve tüm canlılara karşı duyarlı, manevi ve milli değerlerini benimseyen, teknoloji ve bilimle bütünleşerek çağını yakalayan, gelişim alanları tüm yönleri ile desteklenen nesiller yetiştirerek Eryaman Anaokulu Tavsiyeleri arasında yer alma misyonundayız.

Şeyh Şamil Anaokulu, Eryaman Şeyh Şamil Anaokulları, Eryaman MEB Anaokulları, Eryaman Devlet Okulları,  Eryaman Anaokulu Tavsiye

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Yarım Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Psikolojik Danışmanlık
Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Kapalı Oyun Alanı
Açık Oyun Alanı

Kulüpler

Akıl ve Zekâ Oyunları

Sanatsal

Drama

Paylaş

İletişim Bilgileri

2639 Sk. Anaokulu Blok 2/1 Etimesgut Ankara
0312 281 06 07
http://sehitseckincilanaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış