Ahi Mesut Anaokulları ve Etimesgut MEB Okullarından olan okulumuz, çocuk ve aile merkezli eğitim sistemiyle hizmetinizdedir.

Hakkımızda

       Etimesgut MEB Anaokullarından olan okul öncesi kurumumuz, merkezine çocuk ve aileyi alan bir eğitim anlayışıyla, çocuklarımızın gelişimlerine, ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uygun hazırlanan programıyla; evrensel, milli ve manevi değerlere haiz, Atatürk ilkelerini benimsemiş, çevreyi, toplumu ve kendini seven, meraklı, işbirliğini ve paylaşmayı seven, yüksek özgüven sahibi ve öz denetimli nesiller yetiştirmeyi kendine amaç olarak edinmiştir.

       Ahi Mesut Anaokullarından da olan okulumuz, çocuklarımıza hayatları boyunca öğrenme aşkını aşılayacak koşullar sağlayarak; bireysel özellikleri önemseyen, özgün öğretim yaklaşımlarıyla, gelişimlerinin tüm alanlarını destekleyerek huzurlu ve mutlu kişilik gelişimlerini sağlayan örnek ve tavsiye edilen bir kurum olma gayesindedir.

Etimesgut MEB Anaokulları, Etimesgut MEB Okulları, Etimesgut Kreş Önerileri, Etimesgut Ahi mesut Kreş, Ahi Mesut Mahallesi Kreş

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Yarım Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Hizmetler

Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Açık Oyun Alanı
Kapalı Oyun Alanı
Yemekhane

Kulüpler

Gezi Kulübü
Akıl ve Zekâ Oyunları
Satranç
Değerler Eğitimi

Sanatsal

Drama
Sinema

Paylaş

İletişim Bilgileri

Ahimesut Mah. 1886 Sk. Blok No:1 Etimesgut Ankara
0312 502 06 33
0553 706 15 82
http://fatmabacianaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış