Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan İpucu Koleji Anaokulu hakkındaki bilgi, okulun imkan ve olanakları nelerdir, okula nasıl gidilir, erken kayıt indirimleri, adresi, telefonu, eğitim hakkındaki bilgilerinin cevabını Bizim Kolej’de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

İpucu Koleji Anaokulu, Ankara ili Etimesgut ilçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı özel bir ilkokuldur.

Etimesgut Kolejlerinden olan İpucu Koleji, Anaokulu, ilkokulu, ortaokul ve lise olarak sizlerin hizmetinizdedir. Amacımız, Atatürk’ün açmış olduğu çağdaş uygarlık yolunda ve gösterdiği hedefler istikametinde ulusal, uluslararası ve çağdaş eğitim standartlarını benimseyen, tüm alanlarda üst seviye donanıma haiz nesiller yetiştiren ülkemizin önde gelen ve tavsiye edilen kurumlarından biri olmaktır. Milli, manevi ve kültürel değerlerine sahip çıkan, dünyamıza ve vatanımıza değerler katan, yüksek özgüven ve sorumluluk sahibi fertler yetiştirmek ve Etimesgut Özel Okullar arasında en iyi olmak için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Okul, çocukları ilköğretime ve erken çocukluk eğitiminde hayata hazırlarken toplumsal ve evrensel değerlerden ilham alıyor. Amacı, çocukların birer birey olarak kendilerini gerçekleştirmelerini sağlamak, paylaşmayı, dayanışmayı, ortak üretimi ve sosyalleşmeyi sağlamalarına yardımcı olmaktır. Tüm sınıflarında nitelikli erken çocukluk öğretmenleri yetiştirilecektir. Derslerinde çocukların yaşayarak, keşfederek, sorgulayarak ve araştırarak öğrenebilecekleri alanlar etrafında tasarlanmıştır. Bahçede kreş için oluşturduğumuz alan, çocukların her türlü oyun ve aktiviteyi oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Okulun yemek, sağlık ve hijyen hizmetleri ilgili birimler tarafından özenle sağlanmaktadır. Bu alanlar okul yönetimi tarafından dikkatle izlenmektedir. Menü, çocukların günlük kalori tüketimi dikkate alınarak hazırlanır. Yemekler aşçılar tarafından bir gıda mühendisi gözetiminde pişirme ve temizlik teknikleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Etimesgut Kolejleri, Etimesgut Kolej Fiyatları, Etimesgut Kolej İş İlanları, Etimesgut Özel Okullar

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
İlköğretim Grubu

Hizmet Süresi

Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı
Ara Öğünler

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Rehberlik
Güvenlik
Servis
Psikolojik Danışmanlık
Aile Danışmanlığı

Fiziksel İmkânlar

Yemekhane
Açık Oyun Alanı
Müzik Odası
Kapalı Spor Salonu
Güvenlik Kamerası
Akıllı Tahta
Spor Alanı
Konferans Salonu
Kapalı Oyun Alanı
Bahçe

Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Değerler Eğitimi
Akıl ve Zekâ Oyunları
Satranç
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü

Sanatsal

Tiyatro
Orff Ritim
Drama
Sinema
Görsel Sanatlar

Sportif

Basketbol

Paylaş

İletişim Bilgileri

Yeşilova Mah. 4002. Cad. No:3 Etimesgut Ankara
bilgi@ipucukoleji.com.tr
0312 2647090
http://www.ipucukoleji.com.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış