Ahi Mesut Mahallesi Kreşi olan Kids World Anaokulu, Avrupa’daki okulunun konseptini Ankara’ya taşıyarak kaliteli bir eğitim hizmetiyle gözünüz arkada kalmayacak.

Hakkımızda

       Etimesgut Ahi mesut Kreşlerinden olan ve Avusturya Viyana'da 2010-2011 eğitim öğretim yılından beri faaliyette olan Kindergarten Kidswords anaokulumuzun Ankara şubesi olarak MEB'e bağlı hizmet veren bir özel kurumdur. Çocuklarımızın okul öncesi eğitim hayatında gelişimini destekleyen, güvenilir, kaliteli eğitim veren, erişilebilir ve deneyimli bir eğitim hizmeti modeli olarak eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

       Aynı zamanda Ahi Mesut Anaokulu da olan Kids World Anaokulu olarak, bilimsel düşünebilen, özsaygı ve özgüveni yüksek, topluma karşı saygılı, toplumsal sorunların farkında ve bu sorunlara çözümler üreten, aydın, ileri görüşlü, barışçıl, entelektüel, anadilini ve yabancı dilini hayatında etkin kullanabilen mutlu, huzurlu, milli ve manevi değerlerine bağlı, düşüncelerini özgürce ifade edebilen bireyler yetiştirme amacındayız.

      Akademik ve bilimsel bir eğitimle çocuklarımızı başarıya hazırlayan, çocuklarımıza özgün hizmetleriyle fark yaratan dünya çapında bir okul öncesi kurum olma vizyonumuz bulunmaktadır.

Etimesgut Ahi mesut Kreş, Ahimesut Anaokulu, Ahi Mesut Anaokulu, Etimesgut Anaokulu Tavsiye, Ahimesut Anaokulları, Etimesgut Kreş İş İlanları, Etimesgut Anaokulu İş İlanları, Etimesgut Kreş Temizlik İş İlanları

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Tam Gün
Yarım Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Spor Alanı
Açık Oyun Alanı
Yemekhane
Kapalı Oyun Alanı

Kulüpler

Akıl ve Zekâ Oyunları

Sanatsal

Modern Dans

Sportif

Yüzme
Jimnastik

Paylaş

İletişim Bilgileri

Ahi Mesut Mah. 1884 Sk. No:2 Etimesgut Ankara
info@kidsworld.com.tr
0312 5035161
0532 6912530
https://www.kidsworld.com.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış