Karşıyaka Anaokulları ve Kreş olarak çocuğun güvenli bir öğrenme ortamında paylaşmayı, işbirliği yapmayı öğrenmesi için gayret sarf ediyoruz.

Hakkımızda

Okul öncesi dönemde, çocuklar yeni fırsatlar, yeni arkadaşlar ve yeni ortamlar keşfederler. Dolayısıyla zihinleri çok canlı ve yaratıcıdır. Eğitimciler olarak bu yoğunluğu, dinleme, yönergeleri takip etme, görevlere katılma ve konsantrasyonun kritik yaşam becerisini geliştirmeyi grup etkinliklerine katılma becerisiyle dengelemeliyiz. Her gün yetişkinler olarak, sabrımızın test edildiği durumlarla karşılaşırız. Çocukların, sosyal becerilerini keşfedip uygulayabilecekleri bol miktarda sosyal deneyimlere dahil olmaları gerekir. Çocuklar, rol modelleme ve sosyal deneyimler yoluyla, sabırlarını geliştirip sıralarını beklemeyi öğrenirler. Verilebilecek örnekler arasında bir öğretmenin dikkatini çekmek, bir oyuncağını, oyun alanını paylaşmak veya bir oyuna girmek için beklemek sayılabilir.

Karşıyaka Anaokulları olan Cihangir Çocuk Akademisi eğitim programında çocuklarımızı yormayacak dersler ve faaliyetlere yer verilmektedir. Aynı zamanda Karşıyaka Kreş olarak çocuklarımızın zihnini yormamak için ayda 2 kez gezi turları da düzenlemekteyiz.

Karşıyaka Anaokulları, Karşıyaka Kreş

Olanaklar

Yaş Grubu

4-6 Yaş Anasınıfı
2-3 Yaş Oyun Grubu
3-4 Yaş Oyun Grubu

Hizmet Süresi

Yarım Gün
Tam Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
Öğle Yemeği
İkindi kahvaltısı

Dil Olanakları

İngilizce

Hizmetler

Servis
Psikolojik Danışmanlık
Rehberlik

Fiziksel İmkânlar

Kapalı Oyun Alanı
Yemekhane
Güvenlik Kamerası
Spor Alanı
Açık Oyun Alanı
Uyku Odası

Kulüpler

Değerler Eğitimi
Akıl ve Zekâ Oyunları

Sanatsal

Resim
Sinema
Müzik

Sportif

Denge Hareketleri
Futbol

Paylaş

İletişim Bilgileri

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış