Bağlum Şehit Oğuz Kaan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı Bağlum semtinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir Devlet okuludur.

Hakkımızda

Bağlum Şehit Oğuz Kaan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara'nın Keçiören ilçesine bağlı Bağlum semtinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir Devlet okuludur.  Okul 2020-2021 Eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Bağlum Şehit Oğuz Kaan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin kampüsünün içinde !adet derslerin işlendiği derslik binası, 1 adet basketbol sahası ve Biyomedikal Cihaz Teknolojileri alanı mevcuttur.

Bağlum Şehit Oğuz Kaan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan derslik biansının içinde 32 derslik bulunmaktadır. Ayrıca 10 adet Atölye-İşlik, Konferans Salonu, 2 adet Toplantı Salonu, Spor Salonu,v 4 adet Kimya Laboratuvarı, 2 adet Biyoloji Laboratuvarı, 4 adet Fizik Laboratuvarı, 3 adet Müzik Sınıfı, Oyun odası, Kütüphane ve Revir bulunmaktadır. Futbol, badminton, basketbol, voleybol gibi sportif etkinliklerde yer almaktadır.  Okul  şu anda 27 öğretmen ve 370 öğrencisiyle eğitim ve öğretim hayatına devam etmektedir. Okul sınavsız öğrenci kabul etmektedir.

Bağlum Şehit Oğuz Kaan Usta Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il merkezine 12 km , Keçiören ilçe merkezine ise 8,5 km mesafededir.

 

 

 

 

     

 

İletişim Bilgileri

Kafkas Mah. Özde Sok. No:13/B Keçiören Ankara
(506) 402 62 96
http://baglumsehitoguzkaanustamtal.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış