Keçiören Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

Keçiören Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.  Keçiören Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini eğitimde üretken bilgeye ulaşabilen ve karar verme becerisi gelişen  birer birey olarak yetiştirmeyi amaçlar.

Okul içerisinde 33 derslik bulunmaktadır. 75 öğretmen ve 921 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okul içerisinde  Fen Laboratuarı,  11 adet Atölye-İşlik,  5 adet Mesleki Uygulama Labaratuvarı, Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır. Keçiören Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara'nın merkezine 20 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 257, 255 EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Atapark dolmuşuna binerek de  gidebilirsiniz.

 

 

 

İletişim Bilgileri

Kanuni, 799/1. Sk., 06280 Keçiören Ankara
(312) 580 98 69
http://keciorenimkb.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış