Ankara’nın Keçiören ilçesinde yer alan Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerin sorumluluk sahibi, milii, dini olarak ahlaki değerlere sahip , saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Hakkımızda

Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ankaranın Keçiören ilçesinde Milli eğitime bağlı bir devlet okuludur.2012-2013 yılları arasında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır. Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerin sorumluluk sahibi, milii, dini olarak ahlaki değerlere sahip , saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 32 derslik bulunmaktadır.Ayrıca 2  adet Fen Laboratuarı,  Bilişim Teknolojileri Laboratuarı,Kazan Dairesi, Büro,İ novasyon Atölyesi, 1 Kütüphane, 4 İdareci Odası, 1 Öğretmenler Odası, Personel Odası, Sistem Odası,1Ders Araçları Odası, Arşiv, 2 adet  Rehberlik Servisi, 8 adet depo, Konferans Salonu, Kantin,  Sığınak, 11 adet  destek eğitim odası bulunmaktadır.

Etlik Anadolu İmam Hatip Lisesi şu anda 67 öğretmen ve 676 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.Okulda Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce verilmektedir.

Okul ilçe merkezine 3.7 km, il merkezine ise 14,5 km'dir. Okula ulaşım ise 278, 261 EGO otobüs hatlarına binerek ya da Yayla-Etlik dolmuşlarına binerek gidebilirsiniz.

keçiören liseleri

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Etlik Mah , Kiraz Sk. No:27, 06020 Keçiören Ankara
(312) 323 61 20
http://etlikimamhatip.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış