Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Fetih Anadolu Lisesi öğrencilerini topluma faydalı olan kendi ideallerini gerçekleştirebilen eğitsel ve kültürel aynı zamanda sportif alanlarda başarılı olabilen birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Hakkımızda

Fetih Anadolu Lisesi, Ankara'nın Keçiören ilçesinde bulunan Milli eğitime bağlı devlet okuludur. Fetih Anadolu  Lisesi 2021-2022 eğtim öğretim yılında sınavsız olarak  öğrenci okula alacaktır. Okulun MEB kılavuzunda belirttiği üzere şu anki okul başarı puanı 77,1009' dur. 

Fetih Anadolu Lisesi öğrencilerini topluma faydalı olan kendi ideallerini gerçekleştirebilen eğitsel ve kültürel  aynı zamanda sportif alanlarda başarılı olabilen birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 69 derslik bulunmaktadır. Ayrıca Toplantı Salonu,Biyoloji Laboratuvarı, Çok Amaçlı Salon, Fizik Laboratuvarı, Spor Salonu, Müzik Sınıfı, Resim Sınıfı ve Kütüphane bulunmaktadır. 

Fetih Anadolu Lisesi Şu anda 31 öğretmen ve 1202 öğrencisiyle  Eğitim ve öğretm hayatına devam etmektedir. Okulda verilen yabancı dil İngilizce ve Almanca'dır.

Fetih Anadolu Lisesi  Ankara İl merkezine 6500 m uzaklıkta, Keçiören ilçe merkezine ise  3000 m uzaklıktadır.

 

 

 

 

İletişim Bilgileri

Bağlarbaşı, 426. Cad. 2/A Keçiören Ankara
(312) 381 52 72
http://fetihanadolulisesi.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış