Genç Osman Anadolu Lisesi Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan sınavsız öğrencii alan bir devlet okuludur.

Hakkımızda

 Genç Osman Anadolu Lisesi  Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Genç Osman Anadolu Lisesi'ne 2022-2023 eğitim ve öğretim yılında  LGS sınavına girmeden de Sınavsız öğrenci kabul edecektir. Okul 2021 yerleştirme sonuçlarına göre  OBP ile sınavısız yerleşen en yüksek 98.6360, en küçük Okul Başarı puanı ise 63,57472'dir.  Okul da yabancı dil olarak hem İngilizce hemde Almanca eğitimi verilmektedir.

Genç Osman Anadolu Lisesi öğrencilerine bilimsel düşünmeneyi önemsemiş, eğitim alanında teknolojileri en iyi şekilde kullanabilen  ve kendisini geliştiren bir birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Genç Osman Anadolu Lisesi içerisinde 34 derslik bulunmaktadır. 50 öğretmen ve 1155 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde Fizik Laboratuarı, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Spor Salonu,  Kimya Laboratuvarı, Biyoloji Laboratuvarı, Konferans Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır. Genç Osman Anadolu Lisesi, Ankara'nın merkezine13 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 255, 257  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Bağlum ve Ufuktepe dolmuşlarına binerek de  gidebilirsiniz.

keçiören liseleri

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Kanuni mah, Ümitova Cd No:7, 06310 Keçiören Ankara
(312) 581 05 38
http://gencosmananadolulisesi.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış