Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu nerededir, nasıl gidilir bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

 Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.  1999 yılında  Hacı Ömer Sabancı Vakfı ve devlet işbirliği ile yapıldığı için okula "Hacı Sabancı İlköğretim okulu" ismi verilmiştir. Daha sonrasında 2012-2013 eğitim öğretim yılında yeni yasal düzenmesinden sonra ismi şu anki adı olan " Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu" adını almıştır.

Okul öğrencilerini kendine güvenen , topluma ve çevreye duyarlı , Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, çağdaş, topluma duyarlı ve bilgi ve becerileriyle donatılmış bir birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu  içerisinde 28  derslik bulunmaktadır.  Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu şuan  102 öğretmen ve  1816 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde Fen Laboratuarı, Atölye-İşlik,  BT(Bilgisayar) Sınıfı, Spor Salonu, Konferans Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır.   Keçiören Hacı Sabancı Ortaokulu,  Ankara'nın merkezine 2 km , Keçiören ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Şenlik Mah, Buket Sk. No:17, 06310 Keçiören Ankara
(312) 380 30 31
http://hacisabanci.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış