eçiören İncirli Şehit Hüdai Arslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

Keçiören İncirli Şehit Hüdai Arslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul yerel sınav puanı olmaksızın (OBS)  sınavsız öğrenci almaktadır.

Okul içerisinde 22 derslik bulunmaktadır. Keçiören İncirli Şehit Hüdai Arslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şu anda  109  öğretmen ve  1201 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde Fizik Laboratuvarı, 16 adet  Atölye-İşlik, 24 adet  Mesleki Uygulama Labaratuvarı,  2 adet Toplantı Salonu, Yemekhane, Çok Amaçlı Salon ve Kütüphane bulunmaktadır. 

İncirli Şehit Hüdai Arslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ankara'nın merkezine 4 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 1 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 288  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Ulus Bentdersinden   PİYANGOTEPE-BASINEVLERİ-İNCİRLİ dolmuşa binerek de  gidebilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri

İncirli, Gökkuşağı Sk. No:2, 06010 Keçiören Ankara
(312) 322 60 07
http://incirlieml.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış