Keçiören Devlet Anaokulu olarak faaliyet gösteren Kalaba Anaokulu, Ankara ve Keçiören’in en iyi ve okul öncesi okullara liderlik edebilecek eğitim kurumu olmayı kendine amaç edinmiştir.

Hakkımızda

Keçiören Devlet Anaokulu arasında yer alan Keçiören Kalaba Anaokulu, çocuklarımızın gelişimleri, ilgi alanları ve gereksinimlerine göre hazırlanan eğitim-öğretim programıyla, bilgi ve yeteneklerini ön plana çıkaran sosyal ve kültürel aktiviteleri önemseyen,  hayal gücünü destekleyen eğitim anlayışı ve ebeveyn katılımı ile ilimizde tercih edilen bir kurum olma amacındadır. Okul öncesi dönemde yenilikleri takip ederek, sadece çocuklara değil siz değerli yetişkinlerimize de günümüz eğitim koşullarına uygun olarak bilgilendirerek, her açıdan ilimizin ve ilçemizin en iyi ve diğer okul öncesi kurumlara liderlik edebilecek anaokullardan biri olmayı kendine hedef edinmiştir. Keçiören ve Ankara'nın öneri ve tavsiye edilen kreş ve anaokulu olmayı kendine bir hedef olarak belirlemiştir.

Kalaba Anaokulu, Kalaba Kreş, Keçiören Kalaba Kreşleri, Kalaba Kreş ve Yuvalar, Keçiören Devlet Anaokulu, Sanatoryum Anaokulu

Olanaklar

Yaş Grubu

3-4 Yaş Oyun Grubu
4-6 Yaş Anasınıfı

Hizmet Süresi

Yarım Gün

Beslenme

Sabah kahvaltı
İkindi kahvaltısı

Hizmetler

Rehberlik
Aile Danışmanlığı

Fiziksel İmkânlar

Açık Oyun Alanı
Kapalı Oyun Alanı

Kulüpler

Gezi Kulübü
Akıl ve Zekâ Oyunları
Satranç
Değerler Eğitimi

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Sinema

Paylaş

İletişim Bilgileri

Fatih Cad. No:26 Keçiören Ankara
0312 360 81 56
http://kalabaanaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış