Kuyubaşı Şehit Oğuzhan Duyar Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini yeniliklere açık , çağdaş, üretim çeşitliliğini arttıracak ve ürettiklerini değerlendirecek birer birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Hakkımızda

Kuyubaşı Şehit Oğuzhan Duyar Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini yeniliklere açık, çağdaş, üretim çeşitliliğini arttıracak ve ürettiklerini değerlendirecek birer birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 21 derslik bulunmaktadır. Kuyubaşı Şehit Oğuzhan Duyar Ortaokulu şu anda 81 öğretmen ve  1326 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Okulda ikili  eğitim verilmektedir.  Okul içerisinde   Fen Laboratuarı, Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı,   Resim Sınıfı,  Çok Amaçlı Salon bulunmaktadır. 

Kuyubaşı Şehit Oğuzhan Duyar Ortaokulu Ankara'nın merkezine 10,5 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 4 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 410, 416  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Aktepe-Kuyubaşı  dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

 

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Bağlarbaşı, 28, Bursa Cd., 06300 Keçiören Ankara
(312) 340 44 78
http://kuyubasisehitoguzhanduyar.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış