Mustafa Asım Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi yerel sınav puanı ile öğrenci alan ve Ankara’nın Keçiören ilçesinde bulunan bir eğitim öğretim kurumudur.

Hakkımızda

Mustafa Asım Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini milli ve manevi değerlerine bağlı, davranışlarıyla herkese örnek olan, yeteneklerinin farkında olup araştırıp sorgulayan, karşılacağı problemelere çözüm bulan bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Mustafa Asım Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi yerel sınav puanı ile öğrenci almaktadır. 

Okul içerisinde 32 derslik bulunmaktadır. Mustafa Asım Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi şu anda 37 öğretmen ve 440 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce ve Arapça Verilmektedir Okul içerisinde  Kimya Laboratuvarı,2 adet  Fizik Laboratuvarı, Fen Laboratuarı, 2 adet  Müzik Sınıfı, Toplantı Salonu,  Resim Sınıfı, Revir, Spor Salonu, Çok Amaçlı Salon, ve Kütüphane bulunmaktadır.

Mustafa Asım Köksal Anadolu Imam Hatip Lisesi Ankara'nın merkezine 14 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 6,3 km uzaklıktadır.

İletişim Bilgileri

Kanuni, 804. Sk. 13-17, 06280 Keçiören Ankara
(0312) 580 26 26
http://masimkoksalaihl.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış