Nuri Pakdil Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı sınavsız bir şekilde okula kayıt alan bir devlet okuludur

Hakkımızda

Nuri Pakdil Anadolu Lisesi, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini öğrendikleri bilgi ve birikimleri insnalık yararanına kullanabilecek, pozitif düşünebilecek bireyler olarak yetiştirmeyi hedefler. Nuri Pakdil Anadolu Lisesi öğrencilerini yerel sınava girmeksizin sınavsız olarak okula kayıt kabul edecektir.

Okul içerisinde 40 derslik bulunmaktadır. Nuri Pakdil Anadolu Lisesi şu anda 80 öğretmen ve  1298 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce  ve Arapça verilmektedir Okul içerisinde  2 adet  Biyoloji Laboratuvarı,  Kimya Laboratuvarı, Fizik Laboratuvarı, 2 adet  BT(Bilgisayar) Sınıfı, 2  adet Müzik Sınıfı, 2 adet Resim Sınıfı,  Spor Salonu, Konferans Salonu ve Kütüphane bulunmaktadır. 

Nuri Pakdil Anadolu Lisesi Ankara'nın merkezine 10 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise;  492  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Hasköy dolmuşuna binerek gidebilirsiniz.

 

 

 

İletişim Bilgileri

Şenyuva Mah. Kuzey Ankara Cadde No:5 Pk:06300 Keçiören Ankara
(312) 340 00 41
http://nuripakdilanadolulisesi.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış