Şehit Hüseyin Köksal Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

Şehit Hüseyin Köksal Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini kendilerini iafede edebilen, milli değerleirine bağlı, yeteneklerini ön plana çıkaran, hedefleri olan, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilen mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 16 derslik bulunmaktadır. Şehit Hüseyin Köksal Ortaokulu şu anda 31 öğretmen ve 416 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce Verilmektedir Okul içerisinde  Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı,  Resim Sınıfı, Revir, Spor Salonu, Konferans Salonu, Çok Amaçlı Salon, ve Kütüphane bulunmaktadır.

Şehit Hüseyin Köksal Ortaokulu Ankara'nın merkezine 8 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 492  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Ulus-Hasköy, Ulus-Aktepe dolmuşa binerek de gidebilirsiniz.

 

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Şenyuva, 6. Etap, Yenibahar Cd No:1, 06300 Keçiören Ankara
(312) 339 40 01
http://sehithuseyinkoksalortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış