Şehit Mehmet Altanlar İlkokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

 Şehit Mehmet Altanlar İlkokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur. Okul öğrencilerini Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda, ülkesini seven, kendisini geliştirebilen, modern anlayışa açık bireyler yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 29 derslik bulunmaktadır. Şehit Mehmet Altanlar İlkokulu şu anda 41 öğretmen ve  605 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. Tam gün eğitim verilmektedir. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce Verilmektedir. Okul içerisinde Fizik Laboratuvarı, 7 adet Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı, Müzik Sınıfı, Toplantı Salonu, 2 adet Resim Sınıfı, Çok Amaçlı Salon bulunmaktadır. Şehit Mehmet Altanlar İlkokulu Ankara'nın merkezine 7 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 3 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; 203, 204  EGO hat numaralı otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da Ulus Bentdersinden dolmuşa binerek de  gidebilirsiniz.

 

 

 

keçiören ilkokulları, ilkokul ankara

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Emrah, Yolcu Sk. No:3, 06010 Keçiören Ankara
(312) 321 07 69
http://smaltanlar.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış