Keçiören Şehit Mustafa Ünal Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Hakkımızda

Keçiören Şehit Mustafa Ünal Ortaokulu, Ankara ilinin Keçiören İlçesinde bulunan Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bir devlet okuludur.

Şehit Mustafa Ünal Ortaokulu öğrencilerini Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, özgüveni yüksek, sağlıklı ve sporla uğraşabilen, erdemli, ahlaklı , milli değerlerine sahip çıkabilen, çevreye duyarlı  aynı zamanda teknolojiyi kullanabilen birer birey olarak yetiştirmeyi hedefler.

Okul içerisinde 28 derslik bulunmaktadır. Keçiören Şehit Mustafa Ünal Ortaokulu şu anda 88 öğretmen ve 1329 öğrenci ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.Okulda ikili eğitim verilmektedir.  Okul içerisindeFizik Laboratuvarı, Atölye-İşlik, BT(Bilgisayar) Sınıfı,  Resim Sınıfı, Konferans Salonu, ve Kütüphane bulunmaktadır.

Şehit Mustafa Ünal Ortaokulu Ankara'nın merkezine 7 km, Keçiören ilçesi merkezine ise 1,5 km uzaklıktadır.

Okula ulaşım ise; İncirli  otobüslere il merkezlerinden binerek gidebilirsiniz ya da İncirli dolmuşuna binerek de  gidebilirsiniz.

 

keçiören ortaokulları

Olanaklar

Paylaş

İletişim Bilgileri

Çiçekli mh . Değerli Sk. No: 18 Keçiören Ankara
03123588081
http://sehitmustafaunalortaokulu.meb.k12.tr

Haritada Yerimiz

Kuruma Özel Mesaj Gönder
Yorum YapKurum Yorumları

Toplam Puan: 0 / 5
Henüz Yorum Yapılmamış